Łomża, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asistnet: Pracownik Ochrony

Warszawa

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis Stanowiska:
Nadzór nad bezpieczeństwem klientów i majątkiem firmy,
Praca w młodym i kreatywnym środowisku

Wymagania:
Niekaralność
Dyspozycyjność
Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Pracę w miłej atmosferze
Zdobycie cennego doświadczenia
Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (22) 668-60-07 lub o wysłanie CV
na adres e-mail: rekrutacja.mazowieckie@asistnet.pl/

Biuro:
00-992 Warszawa
ul. Jagiellońska 88

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Sierpien, 2015  10:10

Identyfikator: 559760

Wyświetleń: 1965