Łomża, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy

Dla naszego klienta, Niezależnego Doradztwa Ubezpieczeniowego, poszukujemy osób na stanowisko:

nr ref.: DFU02/2011

Oferujemy:
Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Wsparcie ze strony telemarketingu
Nagrody, wyróżnienia, bonusy
Przemyślaną, szybką i jasną ścieżkę kariery, możliwość awansów
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Możliwość budowania swojego zespołu

Zadania:
Profesjonalne doradztwo klientom indywidualnym i biznesowym
Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja założonych planów sprzedażowych

Oczekujemy:
Wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe)
Komunikatywności
Kreatywności i przedsiębiorczości
Wysokiej kultury osobistej
Zaangażowania.

Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług mile widziane.

Informacje dodatkowe:
Aplikacje zawierające CV (najlepiej ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: sekretariat@biznes-biuro.pl/. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Styczen, 2011  16:03

Identyfikator: 270785

Wyświetleń: 2948